Skip to content
Oferta

Ortodoncja

Nasi specjaliści zajmują się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Oferujemy leczenie dzieci oraz dorosłych. Cały proces leczenia jest zaplanowany na podstawie dokładnie przeprowadzonej diagnostyki. Stosujemy leczenie aparatami stałymi, ruchomymi oraz leczenie nakładkami Clear Aligner.

Stomatologia dziecięca

Bogate doświadczenie w pedodoncji umożliwia aby Państwa dziecko podczas pierwszych wizyt u stomatologa czuło się bezpiecznie i swobodnie, a sama wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Wpajanie poprawnych nawyków higienicznych i dietetycznych w połączeniu z regularnymi wizytami kontrolnymi gwarantuje zdrowy uśmiech. Nowoczesne rozwiązania tj. podtlenek azotu umożliwia bezstresowe leczenie.

Oferta
Oferta

Endodoncja mikroskopowa

Dział stomatologii zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi oraz tkanek około-wierzchołkowych. Jest to najczęściej jedyny ratunek dla zęba gdy pacjent zgłasza się z bólem lub bardzo rozległym ubytkiem. W naszym gabinecie dbamy o to aby szybko przynieść ulgę przy jednoczesnym zachowaniu dokładności wykonywanych zabiegów. Mikroskop umożliwia przeprowadzenie zabiegu z największą precyzją.

Periodontologia

Zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Objawem paradontozy jest w początkowym stadium zaczerwienienie dziąseł, ich krwawienie i bolesność. W zaawansowanym stadium odsłonięcie korzeni, rozchwianie i utrata zębów. Schorzeniom tym możemy zapobiegać oraz je leczyć. Plan leczenia jest zawsze indywidualny, dopasowany do potrzeb pacjenta.

Oferta
Oferta

Profilaktyka

Zdecydowanie najważniejsza część stomatologii, przy czym wkład w nią ma każdy z nas dbając o codzienną higienę jamy ustnej. Czy wiesz jak prawidłowo czyścić zęby? Jakiej szczoteczki używać? Z chęcią pomożemy Ci dobrać artykuły do higieny jamy ustnej indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Aby Twój uśmiech był zdrowy warto uzupełnić profilaktykę profesjonalnymi zabiegami takimi jak usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja.

Chirurgia stomatologiczna

Jej celem jest eliminacja ogniska zakażenia, rekonstrukcja i regeneracja tkanek. Dzisiejsza chirurgia pozwala na skrócenie czasu gojenia po zabiegu. Wykonanie wszystkich zabiegów w znieczuleniu dodaje komfortu i gwarantuje bezbolesne przeprowadzenie procedur chirurgicznych.

Oferta
Oferta

Protetyka
Implantologia

Zapewnia przywrócenie pierwotnych funkcji zgryzowych po utraconych zębach. Niepełne uzębienie powoduje negatywne skutki nie tylko dla zdrowia, ale też codziennego funkcjonowania oraz samopoczucia. Najnowsze technologie oraz współpraca z profesjonalnym laboratorium protetycznym zapewniają zachowanie najlepszej estetyki oraz funkcjonalności.

Oferta

Stomatologia zachowawcza

Dział stomatologii zajmujący się leczeniem odtwórczym tkanek zębów utraconych w wyniki próchnicy. Stosujemy wysokiej jakości materiały kompozytowe światłoutwardzalne które dają bardzo dobre efekty estetyczne. Zabiegi nie są uciążliwe dla pacjentów ze względu na stosowanie najlepszych środków do znieczulenia miejscowego.

Oferta

Radiologia

W naszym gabinecie korzystamy z najnowocześniejszych aparatów do wykonywania zdjęć radiologicznych. Umożliwiają nam szybką diagnostykę oraz precyzyjne planowanie leczenia. Posiadamy w ofercie: cyfrowe zdjęcia pojedynczych zębów RVG, pantomogram, zdjęcie cefalometryczne oraz CBCT – tomografia, zdjęcia 3D.